Etkinlik

TÜMÜ

25. Kuruluş Yıldönümümüzü ve Dünya Kadınlar Günü'nü Kutladık

Kulübümüz Dünya Kadınlar Gününü ve Kuruluşunun 25. Yıldönümünü Kutladı…

Gaziantep Kulübü , üyelerinin ve özel misafirlerin katıldığı bir yemek ile hem kuruluşunun 25. Yıl dönümünü hem de Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Bayazhan Restaurant’ta düzenlenen yemeğin açılış konuşmasında,kısaca faaliyetlerinden ve planladıkları program ve projelerden bahseden başkanımız Tarık Aytekin konuşmasında şu ifadelere yer verdi.  

“Derneğimiz kurulduğu ilk günden bu yana Gaziantep’in en önemli STK’larından birisi olmaya devam ediyor. Bu gurur hepimizin. Bundan sonra da Kent yaşamına , Kent Kültürüne elimizden geldiğince katkı sunmaya devam edeceğiz. Güzel projelerimiz , ve harika bir ekibimiz var. Sizlerle birlikte daha yaşanabilir bir Gaziantep sevdasından asla vazgeçmeyeceğiz. Bu özel günde , Dünya Kadınlar Gününde sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.  Kadının elinin değdiği her şey güzelleşiyor. Kadınlar her alanda eşit şekilde temsil edilmeliler ,bu düşünce ile yönetimimizdeki salt çoğunluk kadınlardadır. 25. Kuruluş yıl dönümümüz ve Dünya Kadınlar Gününüz kutlu olsun.”

Açılış konuşması sonrası  Dünya Kadınlar Günü nedeniyle kadın misafirlerimize Virginia Woolf’un kitabı hediye edildi. 25. Yıl pastasını  , 21.Dönem Yönetim Kurulumuz ve Geçmiş Dönem başkanlarımız birlikte kestiler. Gaziantep Marşı’nın çoşku ile söylenmesinin ardından hep birlikte eğlenen misafirlerimiz , keyifli anlar yaşadılar.

 

Yorum yapİlk yorum yapan sen ol!

Sponsorlar