Duyuru

TÜMÜ

ACI KAYBIMIZ

Tarih: 25.01.2020

Acı Kaybımız…

Alleben Toplantıları’nın simge ismi , 1991 yılında bir sivil inisiyatif olarak bu toplantıları başlatan , Alleben Toplantıları İcra Kurulu Onursal Başkanı sevgili Refik Özdinç’i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Çok Kıymetli Büyüğümüz Refik Özdinç , 1935 yılında Gaziantep’te dünyaya gelmişti. 1953 Yılında Gaziantep Lisesi’ni bitirip , 1957 yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Bölümünden mezun oldu. “İnsanları seviyorsanız ve yaşamak hedefiniz sadece zengin olmak değilse eczacılığı tavsiye ederim.” diyen sayın Özdinç kesintisiz 56 yıl fiilen eczalık yaptı. Hayatı boyunca sivil toplum ve siyasetin içinde bulunan ve gerçek bir demokrat olan Refik Özdinç , her türlü memleket meselesini kendi meselesi olarak gördü. Ömrünün son günlerine kadar okuyan , araştıran , sorgulayan , tartışan , görüşlerini paylaşan Refik Özdinç’i çok özleyeceğiz. Kendisine Allah’tan rahmet , başta ailesi olmak üzere sevenlerine ve  tüm hemşerilerimize başsağlığı ve sabır diliyoruz. 

Sevgili Refik Özdinç, 26 Ocak Pazar günü öğlen namazına müteakip Bahattin Nakıpoğlu Camii’sinden son yolculuğuna uğurlanacaktır. Ruhu şad , mekanı cennet olsun. 

Gaziantep Kulübü
Yönetim Kurulu

Yorum yapİlk yorum yapan sen ol!

Sponsorlar