Basın

Terör Birlik ve Beraberliğimizi Bozmayacaktır

*Gaziantep Kulübü İstanbul Taksim de ki kanlı hain eylemi sert bir bildiri ile lanetledi

*Gaziantep Kulübü Başkanı Necati Binici terörün çirkin yüzünü bir kez daha gösterdiğini söyledi


İstanbul Taksim de Cumartesi günü meydana gelen dört kişinin yaşamını yitirdiği, aralarında yirmi dördü yabancı otuz dokuz kişinin yaralandığı terör saldırısı Gaziantep Kulübü tarafından yayınlanan bir bildiri ile lanetlendi.

 Gaziantep Kulübü Başkanı Necati Binici, yaptığı yazılı açıklama da 'İstanbul Taksim de son kalleş saldırının şoku ve üzüntüsü içindeyiz' dedi. İstanbul da ki son patlamanın  yürekler de derin yara açtığını ve  bunun üzüntüsünü yaşadıklarını anlatan Binici 'Terör birlik ve beraberliğimizi asla bozamayacaktır' diye konuştu.

Terörün nereden gelirse gelsin, her türlüsüne karşı olduklarını, son kalleş saldırının arkasındaki iç ve dış güçlerin tespit edilerek kamuoyuna açıklanmasını isteyen Necat Binici, ülkede can güvenliğinin bir an önce sağlanması konusunda daha etkin tedbirler alınmasını istedi.

Necati Binici yazılı açıklamasında şöyle dedi:

“Başkent Ankara da ki patlama da olduğu gibi, bu olayda da zafiyeti bulunanlar hakkında gerekli işlemler derhal yapılmalıdır. bu konuda yetkilileri göreve davet ediyoruz. Türk halkını terörle birlikte yaşamaya zorlayan iç ve diş güçler, hüsrana uğrayacak ve hain emellerine asla ulaşamayacaklardır.”

Soysal medyada ki terörle ilgili asparagas haberlere itibar edilmemesine işaret eden Binici, STK ların da bu konuya özellikle duyarlı olmalarına dikkat çekti.
 

Yorum yapİlk yorum yapan sen ol!

Sponsorlar